Książka teleadresowa Tapety pulpitu Mapa serwisu Wyślij pocztówkę Dla niepełnosprawnych Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna
Co nowego Menu podmiotowe Menu tematyczne Inne
Redakcja BIPPowiększ tekst Zmniejsz tekst Drukuj Powrót
Inne ›› Redakcja BIP 
Serwis BIP jest redagowany bezpośrednio przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego według zasad określonych w Zarządzeniu Nr 108/2015 Marszałka Województwa Opolskiego z dnia 12 listopada 2015 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.
Regulamin publikowania w BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego stanowi załącznik do w/w Zarządzenia.

Siedzibą Redakcji Biuletynu Informacji Publicznej jest Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Adres do korespondencji:

Urząd Marszałkowski
Województwa Opolskiego
ul. Piastowska 14
45-082 Opole

Koordynatorem ds. BIP oraz Redaktorem BIP w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego jest:

Iwona Marek - Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: i.marek@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 586
fax: (+48) 077 54 16 403

Zastępcą Redaktora BIP jest:

Joanna Wilczyńska - Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: j.wilczynska@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 516
fax: (+48) 077 54 16 403

Redaktorzy poszczególnych podstron BIP:

Violetta Ruszczewska- Gabinet Marszałka
e-mail: v.ruszczewska@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 590
fax: (+48) 077 54 16 591

Aleksandra Andruszkiewicz- Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: a.andruszkiewicz@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 389
fax: (+48) 077 54 16 403

Anna Żurek- Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: a.zurek@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 389
fax: (+48) 077 54 16 403

Danuta Fitkowska- Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: d.fitkowska@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 409
fax: (+48) 077 54 16 403

Monika Elceser- Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: m.elceser@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 357
fax: (+48) 077 54 16 403

Agnieszka Młynarczyk- Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: a.mlynarczyk@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 401
fax: (+48) 077 54 16 403

Monika Kamińska- Departament Organizacyjno-Administracyjny
e-mail: m.kaminska@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 415
fax: (+48) 077 54 16 403

Aleksandra Kaczmarek- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: a.kaczmarek@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 317
fax: (+48) 077 44 29 310

Małgorzata Juszczyszyn-Pieczonka- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: m.pieczonka@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 352
fax: (+48) 077 44 29 310

Anna Kampa- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: a.kampa@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 317
fax: (+48) 077 44 29 310

Barbara Gabryelska- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: b.gabryelska@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 351
fax: (+48) 077 44 29 310

Halina Mańczyk- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: h.manczyk@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 313
fax: (+48) 077 44 29 310

Magdalena Suszek- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: m.suszek@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 313
fax: (+48) 077 44 29 310

Magdalena Kubis- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: m.kubis@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 359
fax: (+48) 077 44 29 310

Joanna Zarzycka - Poproch- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: j.zarzycka@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 354
fax: (+48) 077 44 29 310

Natalia Gienieczko- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: n.gienieczko@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 351
fax: (+48) 077 44 29 310

Jarosław Szczęsny- Departament Ochrony Środowiska
e-mail: j.szczesny@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 29 351
fax: (+48) 077 44 29 310

Wioleta Niedźwiedź- Biuro Kontroli i Audytu
e-mail: w.niedzwiedz@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 562
fax: (+48) 077 54 16 562

Przemysław Mazur- Departament Koordynacji Programów Operacyjnych
e-mail: p.mazur@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 04 044 wew. 107
fax: (+48) 077 44 04 721

Teresa Kiecoń - Departament Koordynacji Programów Operacyjnych
e-mail: t.kiecon@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 04 044 wew. 123
fax: (+48) 077 44 04 721

Marcin Kot- Departament Koordynacji Programów Operacyjnych
e-mail: m.kot@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 04 721
fax: (+48) 077 44 04 721

Wojciech Dudek- Departament Koordynacji Programów Operacyjnych
e-mail: w.dudek@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 04 720
fax: (+48) 077 44 04 721

Jolanta Chudalla- Departament Koordynacji Programów Operacyjnych
e-mail: j.chudala@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 04 044 wew. 115

Agnieszka Kulpok- Departament Koordynacji Programów Operacyjnych
e-mail: a.kulpok@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 04 044 wew. 115

Natalia Ochędzan- Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
e-mail: n.ochedzan@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 83 205 - infolinia
fax: (+48) 077 44 83 215

Wiesława Deręg- Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
e-mail: w.dereg@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 83 216
fax: (+48) 077 44 83 215

Piotr Kobiela- Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
e-mail: p.kobiela@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 83 231
fax: (+48) 077 44 83 215

Anna Bereźnicka- Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
e-mail: a.bereznicka@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 44 82 132
fax: (+48) 077 44 82 131

Radosław Nowosielecki- Biuro Sejmiku
e-mail: r.nowosielecki@opolskie.pl
tel.: (+48) 077 54 16 570
fax: (+48) 077 54 16 551

Góra
Informację zmodyfikował (a): Iwona Marek (2016-10-24 11:13:45)
Data aktualizacji: 2017-02-23
Liczba odwiedzin: 11866
Administracja Redakcja BIP Rejestr zmian
wykonanie P®ESTO